فرمانداری خمینی شهر
خانه
1398/07/15 اجلاس شورای اسلامی استان اصفهان
اجلاس شورای اسلامی استان اصفهان اجلاس شورای اسلامی استان اصفهان

اجلاس شورای اسلامی استان اصفهان با حضور دکتر رضایی استاندار معزز اصفهان،مهندس مسلم زاده فرماندارخمینی شهر،حضرت آیت الله موسوی امام جمعه خمینی شهر،رئیس شورای اسلامی شهرخمینی شهر،معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری،بخشدارمرکزی،شهردار خمینی شهر،اعضای شورای اسلامی خمینی شهر واعضای شوراهای اسلامی شهرهای استان اصفهان در خانه سرتیپ سدهی خمینی شهر برگزار شد.

دکتر عباس رضایی در این جلسه اظهار داشت: همدلی، هم افزایی و همکاری مدیران شهرستان خمینی شهر باعث رشد و پیشرفت امور در این شهرستان شده است.

وی ادامه داد: بیشترین وقت مدیریت استان صرف مسائل و حل مشکلات آب می شود لذا از مردم می خواهیم نسبت به صرفه جویی و بهینه سازی مصرف آب تلاش کنند.

استاندار اصفهان خطاب به اعضای شورای اسلامی استان عنوان کرد: شما باید پیش قدم شوید و کشاورزان را به تغییر الگوی کشت و احداث گلخانه ، تشویق کنید چراکه با راه اندازی کارگو ترمینال در فرودگاه اصفهان، زمینه صادرات محصولات کشاورزی به خوبی فراهم شده است.

وی در ادامه به لزوم تغییر کشت محصولات کشاورزی اشاره کرد و افزود: روش های سنتی و غرقابی دیگر جوابگو نیست و باید با آموزش کشاورزان برای بهره وری بیشتر به سمت استفاده از کشت گلخانه ای برویم.

رضایی اضافه کرد: بانک کشاورزی تسهیلات مناسبی برای گسترش کشت گلخانه ای در اختیار کشاورزان استان قرار می دهد که باید نسبت به آن اطلاع رسانی شود.

استاندار اصفهان افزود: قانون در هر شرایطی باید ملاک عمل قرار گیرد و در استفاده از بیت المال نیز باید نهایت دقت نظر را داشته باشیم.

وی تاکید کرد: تدبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی به رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و تدابیر دولت تدبیر و امید بی نظیر است و عظمت ایران اسلامی را به خوبی در سطح جهان به نمایش گذاشته است.

ایشان خاطرنشان کرد: باید با همدلی، همکاری، نوع دوستی و مشارکت عمومی در جهت حل مشکلات و مسائل تلاش نماییم و اقتدار کشور را روز به روز بیشتر به جهانیان نشان دهیم.

 

تعداد بازدید: 48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal