فرمانداری خمینی شهر
خانه
1398/05/19 بازدید فرماندار شهرستان خمینی شهر از کارگاه آموزشی طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان(مانا)
بازدید فرماندار شهرستان خمینی شهر از کارگاه آموزشی طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان(مانا) بازدید فرماندار شهرستان خمینی شهر از کارگاه آموزشی طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان(مانا)

مهندس محمود مسلم زاده فرماندار شهرستان خمینی شهر به اتفاق معاون سیاسی فرمانداری و رئیس اداره بهزیستی شهرستان و کارشناسان مربوطه از کارگاه آموزشی طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان( مانا) که در فرهنگسرای کوثر محله آدریان شهرستان در حال اجرا می باشد بازدید نمودند.

فرماندار در جمع نوجوانان شهرستان طی سخنانی بیان نمود: گفتگوی اجتماعی ، مشارکت اجتماعی ، کارگروهی ، جامعه محلی و مسئولیت اجتماعی از جمله برنامه های اجتماع محور هستند که مبتنی بر رویکردهای جامعه شناختی و سرمایه های اجتماعی می باشند .

وی اظهارداشت: باید جامعه محلی تقویت شوند اما نه بصورت فرادستی و دستوری بلکه از طریق خود محلات و استفاده از ظرفیتهای افراد ساکن در آنها که این امکان به وسیله گفتگوی اجتماعی میسر خواهد بود .

ایشان در ادامه گفت: هم افزایی و دعوت از نوجوانان در طرح مانا را یکی از برنامه ها و رویکردهای اجتماع محور است که هدف از این طرح، جلب مشارکتهای نوجوانان در پیشگیری از آسیب های اجتماعی است که این امر نیازمند برنامه ریزی وهدف گذاری علمی وکاملاً تخصصی می باشد .

شایان ذکر است : این طرح کاملاً بصورت کار گروهی و عملی با حضور 150 نفر از نوجوانان دختر بین 13 تا 18 سال در قالب 15 گروه در فرهنگسرای کوثر آدریان در حال برگزاری می باشد.

تعداد بازدید: 17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal