فرمانداری خمینی شهر
خانه
1398/01/22 جلسه هماهنگی استقرار موکب اربعین خمینی شهر(حسینیه ایران) در خصوص کمک به سیل زدگان استان خوزستان
جلسه هماهنگی استقرار موکب اربعین خمینی شهر(حسینیه ایران) در خصوص کمک به سیل زدگان استان خوزستان جلسه هماهنگی استقرار موکب اربعین خمینی شهر(حسینیه ایران) در خصوص کمک به سیل زدگان استان خوزستان

جلسه هماهنگی استقرار موکب اربعین خمینی شهر(حسینیه ایران) در خصوص کمک به سیل زدگان استان خوزستان با حضور امام جمعه، معاون محترم سیاسی اجتماعی فرمانداری ،معاون برنامه ریزی وامور عمرانی فرمانداری،بخشدار مرکزی، خیرین وخیریه های شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید.

ابتدا معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ضمن خوش آمد گویی به اعضاء حاضر در جلسه و عرض تبریک میلاد حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و روز پاسدار در خصوص موضوع استقرار موکب اربعین شهرستان خمینی شهر در استان خوزستان و در راستای کمک به سیل زدگان مطالبی را ارائه نمودند .

سپس حضرت آیت اله رحیمی امام جمعه خمینی شهر بیان نمودند که کمک به سیل زدگان و دستگیری از آنها علاوه بر اینکه یک وظیفه انسانی است ، یک نمونه نوع دوستی نیز می باشد که از شیوه های ائمه ما شیعیان است.

در ادامه ایشان بیان نمود: دولت از حمایت های خود در هر جهتی فروگذار نخواهد کرد ولی همه این حمایت ها زمانی تاثیرگذارتر میشود که با همراهی و پشتیبانی مردم همیشه در صحنه مثل سالهای اول انقلاب همراه باشد.

ایشان از کلیه مردم شهرستان خمینی شهر درخواست نمودند که نذری های مربوط به ایام محرم امسال را جمع آوری کرده و به سیل زدگان برسانند تا اینگونه رسالت امام حسین(علیه السلام) را کامل کنند.

در ادامه شرعی زاده مدیر اجرایی موکب اربعین خمینی شهر در استان خوزستان در خصوص ماموریت عزیمت به استان خوزستان و جانمایی محل استقرار موکب مورد نظر که به همراه فرماندار شهرستان و تنی چند از نمایندگان موکب های شهرستان صورت گرفته بود ، گزارش مبسوطی را ارائه نمود و از همه اقشار جامعه و کلیه ادارات شهرستان در خصوص همکاری و حمایت های نقدی و غیر نقدی موکب اربعین خمینی شهر استمداد طلبیدند

در پایان معاون محترم سیاسی اجتماعی فرمانداری برخی اقدامات مورد نیاز توسط دستگاهها را بیان داشت که بر این اساس  مصوباتی مطرح گردید.

تعداد بازدید: 24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal