فرمانداری خمینی شهر
خانه
1398/01/19 جلسه هماهنگی استقرار موکب در استان خوزستان
جلسه هماهنگی استقرار موکب در استان خوزستان جلسه هماهنگی استقرار موکب اربعین شهرستان با حضور فرماندار، معاون سیاسی ، اجتماعی فرمانداری ، نمایندگان موکب های شهر و دیگر اعضاء در محل فرمانداری تشکیل گردید.

جلسه هماهنگی استقرار موکب اربعین شهرستان با حضور فرماندار، معاون سیاسی ، اجتماعی فرمانداری ، نمایندگان موکب های شهر و دیگر اعضاء در محل فرمانداری تشکیل گردید.

در ابتدا کمالی معاون فرماندار ضمن تشکر و خیر مقدم به اعضاء حاضر در جلسه در خصوص موضوع جلسه و چگونگی استقرار موکب شهرستان در استان خوزستان مطالبی را بیان نمود در ادامه اعضاء مواردی را در خصوص استقرار موکب و نحوه جمع آوری وجوه نقد و کمک های غیرنقدی مطرح نمودند.

سپس مهندس مسلم زاده فرماندار شهرستان خمینی شهر ضمن خیرمقدم و تبریک بمناسبت عید نوروز و اعیاد پیش رو و عرض تسلیت به خانواده جانباختگان سیل اخیر از زحمات و تلاش های مردم شهرستان خمینی شهر که همیشه در صحنه حاضر بوده اند و هرجا که نیاز بوده به یاری هموطنان شتافتند و خصوصا موکب های شهرستان که در ایام اربعین نیز حضور فعالی داشتند تقدیر و تشکر نمود.

ایشان در خصوص چگونگی استقرار موکب شهرستان ، نقش دستگاهها و تشکیل کمیته های ذیل آن مواردی را متذکر ومقررگردید با تجمیع امکانات،موکب شهرستان خمینی شهر با مدیریت واحد در محلی که توسط ستاد عتبات عالیات خوزستان مشخص می گردد مستقر شود.

در پایان پس از بحث و تبادل نظر مصوباتی به تصویب رسید.

 

تعداد بازدید: 17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal