فرمانداری خمینی شهر
خانه
1396/01/28 گردهمایی اعضای شورای مرکزی کانون های دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان درشهر درچه خمینی شهر برگزارشد.
گردهمایی اعضای شورای مرکزی کانون های دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان درشهر درچه خمینی شهر برگزارشد.

گردهمایی اعضای شورای مرکزی کانون های دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان خمینی شهر ، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و معاون جوانان جمعیت استان به میزبانی جمعیت هلال احمر شهرستان خمینی شهر برگزار شد.

اعضای بشردوست؛ سرمایه جمعیت هلال احمر

رئیس شهرستان خمینی شهر ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین در جلسه گفت: از اینکه میزبان نمایندگان اعضای جوان استان هستیم خرسندیم و امیدواریم بتوانیم لحظات خوشی برای شما عزیزان رقم بزنیم.

محمدعلی تاج دره افزود: شهرستان خمینی شهر با وجود پتانسیلها و جاذبههای گردشگری همچنین از نظر تعداد خیرین سرآمد است و وجود جوانان با انگیزه، فعال و بشردوست در این شهرستان زیبایهای آن را دو چندان کرده است.

جوانان مهرورز؛ دستان یاریگر جامعه

در ادامه سرپرست فرمانداری شهرستان خمینی شهر طی سخنانی ضمن تقدیر از خدمات داوطلبانه اعضای جوان در ایام نوروز، اعتکاف و دیگر برنامههای بشردوستانه تصریح کرد: مشکلات سطح جامعه میتواند با دستان یاریگر جوانان مهرورز هلال احمر برطرف شود.

مهندس مجتبی راعی افزود: فعالیت فرهنگی جوانان علاوه بر خدمات امدادی امدادگران در پایگاهها، میتواند در راستای کاهش جرایم سطح جامعه موثرواقع گردیده وبه بهبود شرایط اجتماعی جامعه کمک نماید.

شورای مرکزی مجامع؛ اتاق فکر کانونهای جوانان و دانشجویی

مدیرعامل استان اصفهان با بیان اینکه شورای مرکزی مجامع کانونهای جوانان و دانشجویی اتاق فکر اعضای جوان است تشریح کرد: اعضای شورای مرکزی در راستای هم فکری و هم افزایی کانونهای مختلف استان برای برنامهریزی بهتر با استفاده از نظرات و رای خود جوانان انتخاب شده و گرد هم جمع شدهاند.

دکتر محسن مومنی با اشاره به اجرای موفق هفدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی با حضور پرشور دبیران در سطح استان افزود: در طول اجرای طرح، خود اعضا در کنار مسئولین بر کار خود نظارت داشتند و هر چقدر در اجرای برنامههای مختلف تفویض اختیار به کانونها صورت پذبرد، اثرگذاری بیشتری خواهیم داشت.

مومنی با اشاره به کمپین ملی نه به تصادفات جادهای در طرح افزود: آغاز امسال شاهد کاهش تصادفات و تلفات در طول تعطیلات ایام نوروز بودیم و پیوستن به کمپین ملی نه به تصادفات که ایدهی همین جوانان بوده میتواند یکی از علل این موضوع باشد.

وی با بیان اعتماد مردم به جمعیت هلال احمر گفت: با توجه به اینکه اعتماد و اقبال عمومی نسبت به جمعیت هلال احمر خوب است، جوانانی که می‌توانند در جامعه اثرگذار باشند با حضور در جمعیت علاوه بر تقویت روحیه اعتماد به نفس خود به دیگران نیز کمک خواهند کرد.

 

تعداد بازدید: 77
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal