پیام تبریک فرماندار خمینی شهر به مناسبت هفته فراجا

  «حسن سلیمی» فرماندار خمینی شهر ضمن گرامی داشت فرا رسیدن ماه ربیع الاول و ایام با سعادت میلاد اخرین پیام اور الهی پیامبر رحمت ، حضرت محمد مصطفی(صلی الله علیه و اله) و اماجعفر صادق (علیه السلام) در پیامی هفته فرماندهی انتظامی  جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت: به نام خدایی که امنیت را […]

 

«حسن سلیمی» فرماندار خمینی شهر ضمن گرامی داشت فرا رسیدن ماه ربیع الاول و ایام با سعادت میلاد اخرین پیام اور الهی پیامبر رحمت ، حضرت محمد مصطفی(صلی الله علیه و اله) و اماجعفر صادق (علیه السلام) در پیامی هفته فرماندهی انتظامی  جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت:

به نام خدایی که امنیت را از نعمت های بزرگ شمرده است.

امنیت از مولفه های مهم اساسی توسعه و پیشرفت جامعه است ، که تنها در سایه فداکاری و ایثار نیروهای نظامی و امنیتی و انتظامی فراهم میگردد.

نیروی مظلوم و مقتدر ،فداکار و با صلابتی که همواره دوشادوش مردم بوده است و از گوهر گرانبهای امنیت در تمام نقاط و تمام اوقات حراست نموده است. ناامنی را به جان خریده ، تا امنیت را ارمغان اورد و فضا را بر خلافکاران تنگ نموده و محیط شرارت هنجارشکنان را بسیار نا امن کرده تا نتوانند خدشه ای به امنیت جامعه وارد سازند.

 

 

اینجانب ضمن گرامیداشت خاطره شهدای فراجا که زبان و قلم از توصیف فداکاری و رشادت های انان قاصر است ، از تمامی سبزپوشان جهادگر و با اخلاص نیروهای فراجا قدردانی نموده و هفته ی فراجا را به فرماندهان ، افسران ، درجه داران و سربازان، به ویژه دلاور مردان این نیرو در شهرستان خمینی شهر تبریک میگوییم و توفیق روز افزون همگان را از خداوند خواهانم .

«حسن سلیمی فرماندار خمینی شهر»

مطالب مشابه

کارگروه اشتغال شهرستان خمینی شهر برگزار شد

۱۲ آذر ۱۴۰۱
گزارش تصویری دیدار چهره به چهره فرماندار و روسای ادارات شهرستان با مردم شهر درچه در مصلی نماز جمعه

گزارش تصویری دیدار چهره به چهره فرماندار و روسای ادارات شهرستان با مردم شهر درچه در مصلی نماز جمعه

۶ آذر ۱۴۰۱

همزمان با هفته بسیج شورای اداری شهرستان خمینی شهر با حضور مسولین استانی و شهرستانی برگزار گردید

۲ آذر ۱۴۰۱

  🎤 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خمینی شهر : بنا به پیشنهاد فرماندار شهرستان خمینی شهر، طی حکمی از سوی دکتر سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان ، میثم حاجیان به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان خمینی شهر منصوب شد . حاجیان دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی می باشد و […]

۲ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :

Skip to content