نشست صمیمانه نماینده ویژه رئیس جمهور با اقشار ، کشاورزان ، صاحبان صنایع و مدیران شهرستان

دیدار چهره به چهره و صمیمانه ساداتی نژاد نماینده ویژه رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی با اقشار ، کشاورزان ، صاحبان صنایع و مدیران شهرستان خمینی شهر .

دیدار چهره به چهره و صمیمانه ساداتی نژاد نماینده ویژه رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی با اقشار ، کشاورزان ، صاحبان صنایع و مدیران شهرستان خمینی شهر .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خمینی شهر ، دکتر ساداتی نژاد صبح امروز پنج شنبه ۲۶ خردادماه پس از حضور در شهرستان و ادای احترام به مقام شامخ شهدای گرانقدر در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر به همراه سلیمی فرماندار ، حجه الاسلام نقدعلی نماینده مردم شریف شهرستان و مرادمند مدیر کل جهاد کشاورزی استان در یک نشست صمیمانه و دو ساعته به بررسی مسائل و مشکلات جمعی از نمایندگان اقشار مختلف مردم ، کشاورزان ، صاحبان صنایع و مدیران شهرستان پرداختند .

مطالب مشابه

  حلول سال ۱۴۰۲، ایام نوروز و سال «مهار تورم، رشد تولید» گرامی باد. ️رهبر انقلاب در پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲: من با توجه به همه‌ی جهات، هم تورّم، هم تولید داخلی، این چیزهایی که مهم است، تورّم که مشکل اصلی است، تولید داخلی که حتماً یکی از کلیدهای نجات کشور از […]

۱ فروردین ۱۴۰۲

از طریق سامانه تلفنی سامد(۱۱۱)  زمان: چهارشنبه ۵ بهمن ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۹ الی ۱۰ صبح سامانه ارتباط مردم با دولت (سامد) به نشانی ۱۱۱٫ir با هدف پاسخگویی مستقیم دستگاه ها و سازمان های کشور از طریق سامانه الکترونیکی و تلفنی، این امکان را به مردم می دهد تا بتوانند کلیه پیشنهادات، انتقادات و […]

۴ بهمن ۱۴۰۱

کارگروه اجتماعی، سلامت و بانوان شهرستان خمینی شهر

۱۶ آذر ۱۴۰۱

شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان خمینی شهر

۱۳ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =


Skip to content